شرکت آریا گستر نگین سیراف تحت نام تجاری پارت سنتر بوشهر (عضو خانواده لپ تاپ سنتر بوشهر) از سال 1397 تاکنون مشغول به فعالیت می باشد. در 10 سال فعالیت مجموعه لپ تاپ سنتر، عمده فعالیت این مجموعه فروش لپ تاپ ها استوک و اورجینال وهمچنین انواع قطعات یدکی لپ تاپ بین مشتریان و  همکاران بوده است. پیشرفت های بی وقفه و پرشتاب فناوری های دیجیتال و نیاز روز افزون به محصولات رایانه ای در بخش های مختلف و نیاز به ارتباط بین دستگاههای مختلف ، توسعه چشمگیر و تنوع بازارهای فروش کالای مختلف  را به دنبال داشته است. در این میان ارائه خدمات متمایز و مشتری مداری از ارکان خدشه ناپذیر مجموعه پارت سنتر در طی سالهای فعالیت بوده است. نظر به درخواست های مکرر هموطنان و مخاطبان محترم برای ارائه خدمات جانبی و لوازم یدکی لپ تاپ بر آن شدیم که نسبت به ارائه خدمات فروش قطعات لپ تاپ به همکاران عزیز مجموعه ای بزرگ تحت نام تجاری پارت سنتر بوشهر را راه اندازی کرده و جهت برقراری ارتباط موثرتر با مجموعه، و ارائه محصولات با کیفیت و با قیمت مناسب به مشتریان محترم، اقدام به پیاده سازی و راه اندازی فروشگاه اینترنتی خود نمودیم.

در این راستا و طی  یک دهه تجربه و فعالیت و همکاری با ارگانها ، سازمان دولتی ، ‌موسسات ، کارخانجات تولیدی صنعتی و شرکت های بازرگانی همواره تلاش ما ارائه خدماتی مناسب با نیازهای شما همراه با تعهد در ارائه کارایی صحیح بوده است. اندوخته تجربیات ما با بهره گیری از نیروی انسانی مجرب و کار آزموده اطمینان خاطر شما را از ارائه محصولات و خدمات مطلوب فراهم خواهد آورد.

آشنایی با مدیران شرکت

جناب آقای حمیدرضا جمی مسئول فنی و عضو هیئت مدیره

جناب آفای عباسعلی جمی رئیس هیئت مدیره

زمینه فعالیت پارت سنتر

فروشگاه اینترنتی پارت سنتر بوشهر به کمک مهندسین، متخصصین و مشاوران گروه ، فروش انواع قطعات یدکی لپ تاپ و تبلت اصلی را با گارانتی شرکتی و نیز خدمات تعمیر انواع لپ تاپ و تبلت ، بوسیله سریعترین روشهای ارسال از قبیل پست سفارشی ، چاپار ، تیپاکس ، پست هوایی ، ….. با بیمه مطمئن و بسته بندی مناسب جهت جلوگیری از هر گونه صدمات فیزیکی و یا احتمالی  تقدیم شما نماید.

آدرس شرکت : بوشهر شهر خورموج میدان شهید مهدوی فروشگاه لپ تاپ سنتر

فروردین 1399